0(0)

Salsa Body Movement (Izolacje ciała)

  • Przez Captain
  • Poziom kursu: Wszystkie poziomy
  • Kategorie Moje kursy
  • Czas trwania 4h 10m
  • Suma zarejestrowanych 15
  • Ostatnia aktualizacja 3 grudnia, 2020

Opis

Co to jest izolacja ciała?

Body Isolation to terminologia używana w technice, w której tancerze poruszają jedną częścią swojego ciała, a reszta ciała jest całkowicie nieruchoma. Technika jest kluczowa dla każdego tancerza, ponieważ udoskonala rdzeń ciała, tworząc płynny ruch taneczny podczas tańca. Ale oczywiście opanowanie izolacji w tańcu przynosi również korzyści fizjologiczne.

Dlaczego powinienem praktykować izolację ciała?

Izolacja pomaga trenować nasze ciała pod kątem prawidłowego ruchu biomechanicznego. Przez całe życie nasze ciała nieustannie dostosowują się do życia, co prowadzi do pogorszenia postawy i zdrowia postawy. Kiedy organizm dokonuje tych zmian i dostosowuje się do nowych czynników dla Twojego komfortu, jest prawdopodobne, że niektóre mięśnie nie są wykorzystywane w pełni. Im większa grupa mięśni jest nadmiernie kompensowana, tym trudniej jest ustabilizować stawy podczas ruchu. Im mniejsza grupa mięśni, tym większe prawdopodobieństwo zerwania i przeciążenia. Wykonywane prawidłowo i konsekwentnie izolacje mogą zrehabilitować te wzorce i poprawić płynność ruchu. (bonus: zapobiega również urazom związanym z tańcem).

W czym Izolacje ciała pomogą tancerzowi?

Jeśli tańczysz salsę, bachata, taniec towarzyski ten kurs jest dla ciebie! Odkryjesz mięśnie o jakich jeszcze nie wiedziałeś, że istnieją :). Zwiększysz kilkakrotnie zakres ruchu ciała. Każda choreografia taneczna będzie łatwiejsza do zapamiętania i zatańczenia. Twój partner będzie tobą zachwycony.

Dla kogo przeznaczony jest kurs?

Zajęcia Izolacje (Body Movement) są przeznaczone dla wszystkich  – i dla osób początkujących, jak i tych zaawansowanych. Kurs ma na celu podnieść świadomość swojego ciała, rozwinąć koordynacje ruchową, kształtować prawidłowy oddech i pobudzić energię do działania

Dobrej zabawy i nauki

Tematy tego kursu

24Lekcje4h 10m

Intro

Intro1:47

Trening na górna część ciała

HEAD

SHOULDERS

CHEST

HIPS

LEGS

BONUS 1?

Old version of the Salsa Body Movement Course

BONUS 2?

Old version of the Salsa Body Movement Course

BONUS 3?

Old version of the Salsa Body Movement Course

O instruktorach

5.00 (1 Oceny)

25 Kursy

163 studenci

5.00 (1 Oceny)

18 Kursy

0 studenci

$99,00
English EN Polish PL
Select your currency
USD Dolar amerykański