0(0)

Salsa Body Movement (Isolations)

  • Przez Captain
  • Poziom kursu: Wszystkie poziomy
  • Kategorie Moje kursy
  • Czas trwania 2h 55m
  • Suma zarejestrowanych 14
  • Ostatnia aktualizacja 26 listopada, 2020

Opis

18 ćwiczeń (72 minuty) i 210 minut treningu na całe ciało !!!!

Co to jest izolacja ciała?

Body Isolation to terminologia używana w technice, w której tancerze poruszają jedną częścią swojego ciała, a reszta ciała jest całkowicie nieruchoma. Technika jest kluczowa dla każdego tancerza, ponieważ udoskonala rdzeń ciała, tworząc płynny ruch taneczny podczas tańca. Ale oczywiście opanowanie izolacji w tańcu przynosi również korzyści fizjologiczne.

Dlaczego powinienem praktykować izolację ciała?

Izolacja pomaga trenować nasze ciała pod kątem prawidłowego ruchu biomechanicznego. Przez całe życie nasze ciała nieustannie dostosowują się do życia, co prowadzi do pogorszenia postawy i zdrowia postawy. Kiedy organizm dokonuje tych zmian i dostosowuje się do nowych czynników dla Twojego komfortu, jest prawdopodobne, że niektóre mięśnie nie są wykorzystywane w pełni. Im większa grupa mięśni jest nadmiernie kompensowana, tym trudniej jest ustabilizować stawy podczas ruchu. Im mniejsza grupa mięśni, tym większe prawdopodobieństwo zerwania i przeciążenia. Wykonywane prawidłowo i konsekwentnie izolacje mogą zrehabilitować te wzorce i poprawić płynność ruchu. (bonus: zapobiega również urazom związanym z tańcem).

W czym Izolacje ciała pomogą tancerzowi?

Jeśli tańczysz salsę, bachata, taniec towarzyski ten kurs jest dla ciebie! Odkryjesz mięśnie o jakich jeszcze nie wiedziałeś, że istnieją :). Zwiększysz kilkakrotnie zakres ruchu ciała. Każda choreografia taneczna będzie łatwiejsza do zapamiętania i zatańczenia. Twój partner będzie tobą zachwycony.

Dla kogo przeznaczony jest kurs?

Zajęcia Izolacje (Body Movement) są przeznaczone dla wszystkich  – i dla osób początkujących, jak i tych zaawansowanych. Kurs ma na celu podnieść świadomość swojego ciała, rozwinąć koordynacje ruchową, kształtować prawidłowy oddech i pobudzić energię do działania

Dobrej zabawy i nauki

Tematy tego kursu

22Lekcje2h 55m

Intro

Intro1:47

WARM UP

HEAD

SHOULDERS

CHEST

HIPS

LEGS

BONUS 1?

Old version of the Salsa Body Movement Course

BONUS 2?

Old version of the Salsa Body Movement Course

BONUS 3?

Old version of the Salsa Body Movement Course

O instruktorach

5.00 (1 Oceny)

22 Kursy

145 studenci

Captain Salsa

Nauczyciel tańca

Ukończona pedagogika o specjalności taniec, choreograf, dyplomowany pedagog tańca. Choreograf You Can Dance w Polsce i na Ukrainie. Asystent głównego choreografa Jarosława Stańka oraz tancerz polskiego filmu “Love and Dance”. Współzałożyciel formacji The Salsa Kings dwukrotnych Mistrzów Polski w Salsie.b Wice Mistrz Świata w Salsie, Mistrz Polski w Salsie, II Wice Mistrz Polski w zawodowym tańcu towarzyskim. Szkolenie odbywało się w 98% poprzez prywatne szkolenia u najlepszych trenerów na świecie.Treningi taneczne ponad 30 lat i nauczam ponad 27 lat. Aktor/tancerz w teatrze “Teatr Główny Gdynia”. Wykładowca “Niezależnego Teatru Tańca
5.00 (1 Oceny)

18 Kursy

0 studenci

$99,00
English EN Polish PL
Select your currency
USD Dolar amerykański